Vánoční třída 3A8

Rok se s rokem opět sešel a první adventní víkend zabušil na dveře…zabušil na dveře nejen u Vás doma, ale také na dveře učebny A2-1, kde sídlí tercie! Žáci se letos rozhodli pojmout Vánoce na Míru ve velkém! Proto se uskutečnil rovnou celý Adventní den 3A8.

V sobotu 2. 12. se žáci sešli před školou v 8:30 a vyrazili extrémně zasněženou Jihlavou na lasergame! Po hodince velmi urputného souboje tří týmů, který všechny opravdu dokonale vyčerpal, se vydali do školy, kde si téměř dvě hodiny za doprovodu vánočních songů a velmi příjemné atmosféry, vyzdobili vlastní třídu. Nutno podotknout, že letos je třída opravdu přeplněná nejrůznějšími světelnými efekty, vločkami, sněhuláky i vánočními stromečky různých typů…no vždyť mají za třídního chemikáře, že… Dalším vánočním překvapením je pro žáky online hudební adventní kalendář, který každý den odkrývá ty největší hudební vánoční pecky a zpříjemňuje žákům každé ráno!

Po poledni musela přijít za tvrdou práci zasloužená odměna, tentokrát v podobě společného oběda v jedné z jihlavských restaurací! Ovšem, nebyl by hřích, kdyby se nevyužilo krajiny zapadané sněhem? Byl! Proto si ve velkém užili také sněhových bitev, soubojů, prošli si jihlavské náměstí a poznali, že čepice a rukavice jsou v tomto počasí opravdu úžasná záležitost…

Pokud chcete i Vy nasát pravou a pořádnou vánoční atmosféru, dorazte na “kukandu” do A2-1!

3A8 přeje všem překrásný Advent 2023!