Gymnázium Jihlava
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 19.6.2018
Nepřítomné třídy-1012345678910111213
2A4J
8A8ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
6A6ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4A4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4B4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4C4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213
Taláček Milan----KrMa----------
Fasorová Lenka--------..-....---
Gurková Dana-----PaOl....-------
Hendrychová Martina---NoMiKrJi....--------
Hübnerová Ivana--....ReHa......-------
Kuncová Jiřina..TaIvHoAl......-
Nečadová Iveta--....--....-------
Svoboda Milan--..-TaIv-......------
Místnosti mimo provoz-1012345678910111213
B3C3ProjProjProjProjProjProjProjProj
A3LFOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
Změny v rozvrzích učitelů:
Suk Pavel3. hododpadáInf4A4 (I2)
Taláček Milan-1.-13. hod zahraniční návštěva
Poulová Štěpánka3. hododpadáInf4A4 (I1)
Česnek Petr1. hododpadáM4B4 (P1)
2. hododpadáM4B4 (P2)
před 5., 6. hod dohled A 3. podlaží
Děchtěrenko Miroslav1. hododpadáČj4B4 (P2)
2. hododpadáČj4B4 (P1)
3. hododpadáČj4C4
7. hodpřesun <<Čj3A4(B0-1)z 21.6. 6. hod
Dvořák Milan1. hododpadáM6A6 (P2)
2. hododpadáM6A6 (P1)
Dvořáková Alena5. hododpadáŠj4C4 (Š22)+
Faráriková Kerry Susan6. hododpadáIE2V4C4 (4IE4)+
7. hododpadáIE2V4A4 (4IE3)+
Fasorová Lenka-1.-13. hod zahraniční návštěva
Gurková Dana-1.-13. hod zahraniční návštěva
Holubová Alena2. hodzměna Aj1A8 (A22)(A3D7)
3. hodspojeno (KuJi)Aj3B4 (A11)+(A3-2)
3. hodzměna Aj3B4 (A12)+(A3-2)
6. hododpadáIE2V4A4 (4IE3)+
7. hododpadáIE2V4C4 (4IE4)+
před 3. hod dohled A 3. podlaží
Hřeben Pavel1. hodvýměna <<Ch1A6(A1-3)z 6. hod
6. hodvýměna >>Ch1A6na 1. hod
Hurych Emanuel6. hododpadáLogV4C4 (4Lo2)+
7. hododpadáLogV4C4 (4Lo2)+
8. hododpadáLogV8A8 (4Lo1)+
9. hododpadáLogV8A8 (4Lo1)+
Hurychová Eva1. hodzměna D4A8
2. hodnavíc D4A8za odpadlou
Hübnerová Ivana-1.-13. hod zahraniční návštěva
Kafková Vladimíra1. hodvýměna >>M1A6na 6. hod
6. hodvýměna <<M1A6(A1-3)z 1. hod
Kodet Jan3. hododpadáZsv4B4
5. hodpřesun <<Zsv2C4(B1-5)z 20.6. 6. hod
6. hododpadáMeVV4C4 (4MV2)+
7. hododpadáMeVV4C4 (4MV2)+
Kosová Naděžda6. hododpadáObgV4B4 (4BG2)+
7. hododpadáObgV4B4 (4BG2)+
Krásenský Zdeněkpřed 4. hod dohled A 2. podlaží
Krásenský Tomáš8. hodpřesun >>Fy2A6na 22.6. 1. hod
Kremínová Jitka3. hodsupl. (HeMa)Aj3C4 (A16)za odpadlou
4. hododpadáAj6A6 (A11)
Krondráf Martin1. hododpadáM4A4 (P2)
2. hododpadáM4A4 (P1)
3. hodsupl. (TaMi)M2A8(A2-2)za odpadlou
Levák Ondřej1. hodvýměna >>M1B4na 21.6. 6. hod
Machovec (trenér) Bohumír9. hododpadáST4C4 (Atl)+
Málková Iva5. hododpadáRj4A4 (R21)+
Marek Jiří5. hodpřesun <<D5A8(A2-3)z 8. hod
5. hododpadáČj8A8
8. hodpřesun >>D5A8na 5. hod
Marková Jana3. hododpadáTv8A8 (TVD)
4. hododpadáTv8A8 (TVD)
před 7. hod dohled A 3. podlaží
Míšková Ilona2. hododpadáFy4A8zrušeno
3. hodzměna Fy4A8 (LPS)(B3-2)
4. hodzměna Fy4A8 (LPS)(B3-2)
Nečadová Iveta-1.-13. hod zahraniční návštěva
Némová Marie1. hododpadáČj6A6 (P1)
2. hododpadáČj6A6 (P2)
5. hododpadáČj6A6
Nováčková Kateřina4. hododpadáAj4C4 (A13)
Novotná Milada2. hodsupl. (HeMa)Aj1A6 (A11)(A2D3)za odpadlou
4. hododpadáAj4C4 (A14)+
9. hododpadáAj4C4 (A14)+
Parkanová Olga2. hodzměna Nj3A6 (N21)(B2B)
4. hodsupl. (GuDa)Nj5A8 (N21)(A2D6)za odpadlou
5. hododpadáNj4C4 (N22)
Paulusová Věra4. hododpadáAj4C4 (A12)+
Podloucká Radka1. hodvýměna <<Zsv1B4(B2-3)z 21.6. 6. hod
1. hododpadáNj8A8 (N22)
2. hododpadáNj8A8 (N21)
6. hodpřesun <<Zsv5A8(A2-3)z 7. hod
7. hodpřesun >>Zsv5A8na 6. hod
Pospíchalová Šárka6. hodzměna Inf1B4 (I2)(A3PF)
7. hodzměna Inf1C4 (PK)(B3C2)
Procházka Pavel6. hododpadáCvF4C4 (4CF2)+
7. hododpadáCvF4C4 (4CF2)+
Procházka Jiří6. hododpadáTSPV4C4 (3TSP)
7. hododpadáTSPV4C4 (3TSP)
Procházka (trenér) Jiří0. hododpadáST4C4 (Bas)+
1. hododpadáST4C4 (Bas)+
2. hododpadáST4C4 (Bas)+
13. hododpadáST4C4 (Bas)+
Ryklová Zdeňka1. hododpadáČj4A4 (P1)
2. hododpadáČj4A4 (P2)
5. hododpadáNj4C4 (N23)+
Ryška (trenér) Petr-1. hododpadáST4C4 (Pla)+
0. hododpadáST4C4 (Pla)+
1. hododpadáST4C4 (Pla)+
2. hododpadáST4C4 (Pla)+
11. hododpadáST4C4 (Pla)+
Řezníčková Hana3. hodspojeno (HuIv)Nj1A4 (N21)+(B0-1)
3. hodzměna Nj1A4 (N23)+(B0-1)
Stolínová Irena1. hododpadáM8A8 (M1)
2. hododpadáM8A8 (M2)
Suchá (trenér) Eva9. hododpadáST4C4 (Atl)+
10. hododpadáST4C4 (Atl)+
Svoboda Milan-1.-13. hod zahraniční návštěva
Svojsíková Jarmila1. hodpřesun <<Zsv7A8(B3-2)z 8. hod
3. hododpadáZsv6A6
6. hododpadáSvsV4C4 (4SVV)+
7. hododpadáSvsV4C4 (4SVV)+
8. hodpřesun >>Zsv7A8na 1. hod
Šedivá Monika5. hodpřesun <<Ch3A6(A2-4)z 7. hod
7. hodpřesun >>Ch3A6na 5. hod
Švec (trenér) Jiří1. hododpadáST4C4 (Atl)+
2. hododpadáST4C4 (Atl)+
9. hododpadáST4C4 (Atl)+
10. hododpadáST4C4 (Atl)+
Taláčková Linda2. hodnavíc Bi2A8(A2-2)přespočetná hod.
5. hodzměna Bi2A8 (I2)(A2-2)
6. hodzměna Bi2A8 (I2)(A2-2)
Taras Ivan2. hodspojeno (KuJi)Aj3A8 (A11)(B3C3)
3. hodspojeno (SvMi)Aj3A4 (A14)+(A2D1)
4. hododpadáAj4A4 (A16)+
Týmová Jana1. hododpadáTv4C4 (TVD)+
2. hododpadáTv4C4 (TVD)+
Vaňková Zdeňka9. hododpadáSePV4B4 (4PrV)+
10. hododpadáSePV4B4 (4PrV)+
před 1. hod dohled B 2. podlaží
Vašíček Petr3. hododpadáTv8A8 (TVH)
4. hododpadáTv8A8 (TVH)
Vašíček (trenér) Petr0. hododpadáST4C4 (Vol)+
1. hododpadáST4C4 (Vol)+
2. hododpadáST4C4 (Vol)+
10. hododpadáST4C4 (Vol)+
11. hododpadáST4C4 (Vol)+
12. hododpadáST4C4 (Vol)+
Vejnar (trenér) Libor1. hododpadáST4C4 (Pla)+
Voříšková Jitka4. hododpadáAj4A4 (A15)+
Změny v rozvrzích tříd:
1A82. hodAjA22(A3D7)změnaHolubová Alena
2A81. hodAjA12odpadá(NeIv)
2. hodBi(A2-2)navícTaláčková Linda
2. hodAjA11odpadá(NeIv)
2. hodKNjVN21odpadá(HuIv)
3. hodM(A2-2)suplujeKrondráf Martin(TaMi)
5. hodBiI2(A2-2)změnaTaláčková Linda
6. hodBiI2(A2-2)změnaTaláčková Linda
3A82. hodAjA11(B3C3)spojíTaras Ivan(KuJi)
1A61. hodCh(A1-3)výměna <<Hřeben Pavelz 6. hod
1. hodMvýměna >>na 6. hod
2. hodAjA11(A2D3)suplujeNovotná Milada(HeMa)
6. hodM(A1-3)výměna <<Kafková Vladimíraz 1. hod
6. hodChvýměna >>na 1. hod
4A81. hodDzměnaHurychová Eva
2. hodDnavícHurychová Eva
2. hodFyodpadá(MiIl)
3. hodFyLPS(B3-2)změnaMíšková Ilona
4. hodFyLPS(B3-2)změnaMíšková Ilona
2A68. hodFypřesun >>na 22.6. 1. hod
5A84. hodNjN21(A2D6)suplujeParkanová Olga(GuDa)
5. hodD(A2-3)přesun <<Marek Jiříz 8. hod
5. hodAjA11odpadá(NeIv)
6. hodZsv(A2-3)přesun <<Podloucká Radkaz 7. hod
6. hodAjA12odpadá(NeIv)
7. hodZsvpřesun >>na 6. hod
8. hodDpřesun >>na 5. hod
3A62. hodNjN21(B2B)změnaParkanová Olga
5. hodCh(A2-4)přesun <<Šedivá Monikaz 7. hod
5. hodAjA11odpadá(SvMi)
6. hodAjA12odpadá(SvMi)
7. hodChpřesun >>na 5. hod
1A43. hodNjN21(B0-1)spojíŘezníčková Hana(HuIv)
3. hodNjN23(B0-1)změnaŘezníčková Hana
7. hodAjA11odpadá(SvMi)
1B41. hodZsv(B2-3)výměna <<Podloucká Radkaz 21.6. 6. hod
1. hodMvýměna >>na 21.6. 6. hod
3. hodNjN21(B0-1)spojíŘezníčková Hana(HuIv)
3. hodNjN23(B0-1)změnaŘezníčková Hana
6. hodInfI2(A3PF)změnaPospíchalová Šárka
7. hodAjA11odpadá(SvMi)
1C43. hodNjN21(B0-1)spojíŘezníčková Hana(HuIv)
3. hodNjN23(B0-1)změnaŘezníčková Hana
7. hodInfPK(B3C2)změnaPospíchalová Šárka
6A81. hodNjN22odpadá(HuIv)
6. hodNjN21odpadá(HuIv)
7. hodChodpadá(FaLe)
4A66. hodAjA11odpadá(KuJi)
2A40. hod Jiný důvod
2C45. hodZsv(B1-5)přesun <<Kodet Janz 20.6. 6. hod
5. hodAjA13odpadá(HeMa)
5. hodAjA16odpadá(KuJi)
7A81. hodZsv(B3-2)přesun <<Svojsíková Jarmilaz 8. hod
1. hodAjA12odpadá(SvMi)
1. hodAjA11odpadá(KuJi)
8. hodZsvpřesun >>na 1. hod
9. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
10. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
3A43. hodAjA11(A3-2)spojíHolubová Alena(KuJi)
3. hodAjA14(A2D1)spojíTaras Ivan(SvMi)
4. hodNjN22odpadá(HuIv)
6. hodZsvodpadá(GuDa)
7. hodČj(B0-1)přesun <<Děchtěrenko Miroslavz 21.6. 6. hod
9. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
10. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
3B43. hodAjA11(A3-2)spojíHolubová Alena(KuJi)
3. hodAjA14(A2D1)spojíTaras Ivan(SvMi)
3. hodAjA12(A3-2)změnaHolubová Alena
4. hodNjN22odpadá(HuIv)
9. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
10. hodBChV3bcBodpadá(FaLe)
3C43. hodAjA16suplujeKremínová Jitka(HeMa)
3. hodAjA14(A2D1)spojíTaras Ivan(SvMi)
3. hodAjA12(A3-2)změnaHolubová Alena
8A8-1.-13. hod absolutorium třídy
6A6-1.-13. hod absolutorium třídy
4A4-1.-13. hod absolutorium třídy
4B4-1.-13. hod absolutorium třídy
4C4-1.-13. hod absolutorium třídy