Gymnázium Jihlava
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.6.2019
Nepřítomné třídy-1012345678910111213
8A8ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
6A6ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4A4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4B4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4C4ABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABSABS
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213
Novotná Milada---------------
Taláčková Linda-->>>>-----------
Vaňková Zdeňka<>-............
Vyhnálková Eliška----NeDaNeDa---------
Místnosti mimo provoz-1012345678910111213
A2-1OpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A2-2OpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A2-3OpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A3-1OpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A3-2OpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A3PFOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A3PBOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
A3LFOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpraOpra
Změny v rozvrzích učitelů:
Suk Pavel2. hododpadáInf6A6 (I1)
Taláček Milan4. hodzměna M3A8(B3-2)
Poulová Štěpánka6. hodzměna M2A8(A2-4)
9. hododpadáInf4B4 (I1)
Bojanovský Tomáš5. hododpadáSIEV8A8 (SIEV)+
Česnek Petr2. hodzměna M1B4(A2-5)
4. hododpadáM4B4 (M2)
7. hododpadáM4B4 (M1)
Dravecká Anna1. hododpadáInf4A4 (I2)
2. hododpadáM4A4
7. hododpadáInf4A4 (I1)
Fasorová Lenka3. hododpadáSChV4A4 (SCh1)+
4. hododpadáSChV8A8 (SCh1)+
5. hododpadáSeBi4A4 (SBi1)+
Fexová Ivana3. hododpadáPsyV8A8 (Sps1)+
4. hododpadáPsyV8A8 (Sps1)+
5. hododpadáPsyV4C4 (SPs2)+
7. hododpadáČj4C4
9. hododpadáČj4C4
Gurková Dana11. hododpadáNj8A8 (N22)
Hendrychová Martina2. hodzměna Čj5A6 (P2)(B1-1)
Hübner Klaus Mike3. hododpadáSeD8A8 (SDsV)+
4. hododpadáSeD6A6 (SDsV)+
5. hodzměna KNjV2A8 (N21)(A2D6)
6. hododpadáNj4C4 (N21)+
7. hodzměna KNjV2A8 (N22)(A2D6)
Hübnerová Ivana3. hodzměna Nj7A8 (N21)(B0D2)
5. hodzměna Nj7A8 (N22)(B2-2)
6. hododpadáNj4B4 (N22)+
Karel Ladislav1. hodvýměna <<Fy5A8(B3-1)z 11.6. 7. hod
5. hododpadáSFyV4B4 (SFyV)+
Kosová Naděžda6. hodzměna Ch3A6(A1PC)
Kotrba Tomáš3. hododpadáEkV4C4 (SekV)+
4. hododpadáEkV4C4 (SekV)+
Krásenský Tomáš1. hodzměna EkCh6A8 (2Te1)+(B2B)
2. hodzměna EkCh6A8 (2Te1)+(B2B)
3. hodzměna LP1A4 (LPL)(B2B)
4. hodzměna LP1A4 (LPL)(B2B)
6. hodzměna FBV3B4 (3FBV)+(A1-4)
7. hodzměna FBV3B4 (3FBV)+(A1-4)
8. hodzměna EkCh2B4 (2Te2)+(A1-4)
9. hodzměna EkCh6A8 (2Te2)+(A1-4)
Krásenský Zdeněk6. hododpadáČj8A8
Kremínová Jitka2. hodzměna Aj3A6 (A11)(A3D7)
Krondráf Martin4. hodzměna M7A8(B2-4)
5. hododpadáSeM8A8 (SMa2)+
Kubalová Monika2. hododpadáSChV4B4 (SCh3)
3. hododpadáSChV4C4 (SCh2)+
4. hododpadáSChV4C4 (SCh2)+
5. hododpadáSeBi4C4 (SBi2)+
7. hododpadáSChV4B4 (SCh3)
8. hododpadáSeBi4B4 (SBi3)
9. hododpadáSeBi4B4 (SBi3)
Kuncová Zuzana3. hodzměna Aj2C4 (A16)(B2-4)
8. hododpadáTv8A8 (TVD)
9. hododpadáTv8A8 (TVD)
Levák Ondřej1. hododpadáM8A8
7. hododpadáM6A6
Machovec (trenér) Bohumír0. hododpadáST4C4 (Atl)+
1. hododpadáST4C4 (Atl)+
10. hododpadáST4C4 (Atl)+
11. hododpadáST4C4 (Atl)+
Málková Iva5. hododpadáSeDe4A4 (SDeV)+
Marek Jiří6. hododpadáČj6A6
Míšková Ilona1. hodzměna M1A8(A1-4)
Nečada Michal3. hododpadáSeZe4C4 (SZeV)+
4. hododpadáSeZe4C4 (SZeV)+
Nečadová Iveta1. hodzměna Aj3A8 (A12)(B3-2)
2. hodzměna Aj2A8 (A22)(A2D3)
5. hododpadáSEEV4C4 (SEEV)+
Němečková Dagmar3. hodsupl. (VyEl)EvHv1B4 (HV)(B0Hv)za odpadlou
4. hodsupl. (VyEl)EvHv1B4 (HV)(B0Hv)za odpadlou
před 3., 5. hod dohled B suterén
Nováčková Kateřina2. hododpadáAj6A6 (A11)
Parkanová Olga4. hodzměna Nj3A4 (N22)+(B3C3)
10. hododpadáNj6A6 (N22)
11. hododpadáNj8A8 (N21)
Podloucká Radka6. hododpadáNj4C4 (N23)
Pokorná Táňa1. hodzměna Z2A8(A2-5)
Polach (trenér) Marek10. hododpadáST4C4 (Pla)+
11. hododpadáST4C4 (Pla)+
Pospíchalová Šárka2. hodzměna Bi3B4(B3C3)
Procházka (trenér) Jiří1. hododpadáST4C4 (Bas)+
11. hododpadáST4C4 (Bas)+
12. hododpadáST4C4 (Bas)+
Procházka Pavel3. hodzměna Fy2A6(A1-3)
7. hodzměna Fy1A6(A1-2)
Procházková Anna3. hodzměna Bi1A8(A1-4)
Ryklová Zdeňka6. hododpadáNj4C4 (N24)+
Ryška Petr3. hodzměna Z1C4(A2-5)
Ryška (trenér) Petr-1. hododpadáST4C4 (Pla)+
0. hododpadáST4C4 (Pla)+
1. hododpadáST4C4 (Pla)+
Řezníčková Hana2. hodzměna Nj1A8 (N22)(A1-4)
Stolínová Irena3. hododpadáSeM8A8 (SMa1)+
4. hododpadáSeM8A8 (SMa1)+
Suchá (trenér) Eva11. hododpadáST4C4 (Atl)+
Svojsíková Jarmila6. hododpadáRj4C4 (R21)+
10. hododpadáFj6A6 (F21)
11. hododpadáFj8A8 (F21)
Šedivá Jitka1. hodzměna Bi3A4(A1Za)
Šmídová Dagmar1. hododpadáČj4B4
2. hododpadáČj4B4 (Č2)
3. hododpadáČj4B4 (Č1)
Švec (trenér) Jiří10. hododpadáST4C4 (Atl)+
11. hododpadáST4C4 (Atl)+
Třísková Miluše2. hodzměna Ov3A8(B3-1)
3. hodzměna Čj3A8(B3-2)
4. hodzměna Čj1A8(A1-4)
Vašíček (trenér) Petr1. hododpadáST4C4 (Vol)+
2. hododpadáST4C4 (Vol)+
10. hododpadáST4C4 (Vol)+
11. hododpadáST4C4 (Vol)+
Vejnar (trenér) Libor10. hododpadáST4C4 (Pla)+
Vohlídalová Veronika5. hodpřesun <<Tv2B4 (TVD)(C-TG)z 7. hod
7. hodpřesun >>Tv2B4 (TVD)na 5. hod
Voříšková Jitka6. hodzměna Aj1A8 (A11)(A3D8)
7. hodzměna Aj1A8 (A12)(A3D8)
Změny v rozvrzích tříd:
1A81. hodM(A1-4)změnaMíšková Ilona
2. hodNjN22(A1-4)změnaŘezníčková Hana
3. hodBi(A1-4)změnaProcházková Anna
4. hodČj(A1-4)změnaTřísková Miluše
6. hodAjA11(A3D8)změnaVoříšková Jitka
7. hodAjA12(A3D8)změnaVoříšková Jitka
2A81. hodZ(A2-5)změnaPokorná Táňa
2. hodAjA22(A2D3)změnaNečadová Iveta
5. hodKNjVN21(A2D6)změnaHübner Klaus Mike
6. hodM(A2-4)změnaPoulová Štěpánka
7. hodKNjVN22(A2D6)změnaHübner Klaus Mike
3A81. hodAjA12(B3-2)změnaNečadová Iveta
2. hodOv(B3-1)změnaTřísková Miluše
3. hodČj(B3-2)změnaTřísková Miluše
4. hodM(B3-2)změnaTaláček Milan
1A67. hodFy(A1-2)změnaProcházka Pavel
2A63. hodFy(A1-3)změnaProcházka Pavel
5A81. hodFy(B3-1)výměna <<Karel Ladislavz 11.6. 7. hod
1. hodZsvvýměna >>na 11.6. 7. hod
3A62. hodAjA11(A3D7)změnaKremínová Jitka
6. hodCh(A1PC)změnaKosová Naděžda
1A43. hodLPLPL(B2B)změnaKrásenský Tomáš
4. hodLPLPL(B2B)změnaKrásenský Tomáš
1B42. hodM(A2-5)změnaČesnek Petr
3. hodEvHvHV(B0Hv)suplujeNěmečková Dagmar(VyEl)
4. hodEvHvHV(B0Hv)suplujeNěmečková Dagmar(VyEl)
1C43. hodZ(A2-5)změnaRyška Petr
8. hodZsvodpadá(VaZd)
6A81. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
2. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
8. hodEkCh2Te2(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
9. hodEkCh2Te2(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
4A61. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
1. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 9. hod
2. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
2. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 10. hod
2A41. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
1. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 9. hod
2. hodEkCh2Te1(B2B)změnaKrásenský Tomáš
2. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 10. hod
2B41. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 9. hod
2. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 10. hod
5. hodTvTVD(C-TG)přesun <<Vohlídalová Veronikaz 7. hod
7. hodTvTVDpřesun >>na 5. hod
8. hodEkCh2Te2(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
9. hodEkCh2Te2(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
2C41. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 9. hod
2. hodPetV2PeVpřesun >>na 11.6. 10. hod
3. hodAjA16(B2-4)změnaKuncová Zuzana
7A83. hodNjN21(B0D2)změnaHübnerová Ivana
4. hodM(B2-4)změnaKrondráf Martin
5. hodNjN22(B2-2)změnaHübnerová Ivana
6. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
7. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
5A62. hodČjP2(B1-1)změnaHendrychová Martina
6. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
6. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
7. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
7. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
3A41. hodBi(A1Za)změnaŠedivá Jitka
4. hodNjN22(B3C3)změnaParkanová Olga
6. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
6. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
7. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
7. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
3B42. hodBi(B3C3)změnaPospíchalová Šárka
4. hodNjN22(B3C3)změnaParkanová Olga
6. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
7. hodFBV3FBV(A1-4)změnaKrásenský Tomáš
3C44. hodNjN22(B3C3)změnaParkanová Olga
6. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
7. hodPráV3Pr1odpadá(VaZd)
8A8-1.-13. hod absolutorium třídy
6A6-1.-13. hod absolutorium třídy
4A4-1.-13. hod absolutorium třídy
4B4-1.-13. hod absolutorium třídy
4C4-1.-13. hod absolutorium třídy