Svatomartinský den ve 3A8

V sobotu 11. listopadu se žáci tercie, i jejich sourozenci z dalších tříd naší školy, rozhodli po roce zopakovat opravdu vydařenou akci oslav příjezdu svatého Martina do Jihlavy. I přes volnou sobotu se jich celkem 22 sešlo už v 8:30 před branami GJ, a společnými silami zdolávali nejrůznější sportovní aktivity v tělocvičně. Na řadu přišla upgradovaná verze vybíjené, velmi příjemný fotbalový mač, napínavý florbal, ale také opravdu vyhrocený basketbalový souboj! Všechno v 11:11 přerušil zpěv nově ustavené třídní hymny doprovázený originálním tancem, a kromě toho také hudební vánoční naladění. Po drobném gymnastickém zážitku vše vyvrcholilo opravdu nekompromisní NERF bitvou!

Značně upocení a znavení se však žáci vrhli vstříc dalšímu programu. Po společném obědu v pizzerii se rozhodlo o koupi dalšího třídního maskota na jihlavských trzích! V A2-1 tak přibude nový zvířecí výběh… 🙂 Společně s novým členem třídy se skupina vydala na bowlingový zážitek. V 16:45 však celá výprava směřovala na jihlavské náměstí okouknout svatomartinský průvod za cílem sehnat nějaké ty čokoládové penízky, přivítat Martina v Jihlavě, podpořit moderátorku celé akce Emílii Vackovou ze 4B4, a pokochat se velkolepým ohňostrojem. I po 18. hodině se většina stále držela pohromadě a zašla ještě na společnou večeři.

Akce přinesla každému účastníkovi řadu zážitků a unikátních momentů se svými spolužáky, což by mělo opět pomoci pořádnému stmelení celé třídy. Společně také již začali osnovat plány na ještě velkolepější akci v příštím roce…máme se tedy na co těšit! 🙂