Spoušť připravuje reprízu velmi úspěšné pohádky

Po čtyřech letech nás opět čeká 29. únor a ten letošní se zapíše do dějin přesně v 17:00. Právě v tento moment totiž v jihlavském DIODu odstartuje druhé uvedení pohádky režisérky Ivany Fexové Kopce a kopečky přání.

Po velkém úspěchu premiéry ve vyprodaném DIODu se soubor Spoušť rozhodl přidat další vystoupení, ve kterém se ukáže, že přátelství, víra, sebedůvěra a láska pomohou překlenout všechna složitá období.

Pojďte pomoci Petříkovi, Mňauce i Sanny s jejich nelehkými úkoly a nenechte si ujít opravdu nadupané výpravné dílko. Vstupenky jsou za symbolickou stovku k dispozici ve školní knihovně, nebo u paní učitelky Fexové.

Herci, kteří se pilně připravují, očekávají opět velmi rychlé vyprodání celého sálu, takže určitě s koupí lístku neváhejte.

Po čtyřech letech nás opět čeká 29. únor a ten letošní se zapíše do dějin přesně v 17:00. Právě v tento moment totiž v jihlavském DIODu odstartuje druhé uvedení pohádky režisérky Ivany Fexové Kopce a kopečky přání…