Jak si telefon zarecitoval s princeznou a pávem

V pondělí 19. 2. 2024 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro studentky a studenty nižšího gymnázia.

Dvanáct nadšených recitátorů a recitátorek si užilo svou chvíli trémy i slávy před pozorným publikem, které vytvořili naši primáni. V mladší kategorii prima-sekunda byla nejšikovnější Lara Břečková z 2A8, na 2.místě skončila Johana Vavrdová z 1A8 a 3.místo obsadila opět sekundánka Kamila Havelková. Ve “starší” kategorii pak 1. místo vybojovala Sára Ekrtová z 3A8, 2. Magdalena Černá z 1A6 a na 3.místě skončila Nella Vojáková ze 4A8. Porota ve složení Eva Petrů Mikulíková, Eliška Vyhnálková a Miluše Třísková pochválila všechny za výběr textů a ochotu “poprat se” s recitací. A třešničku na dortu obstarala divácká cena, jež byla udělena Johaně Vavrdové.