Geseke v Jihlavě

V březnu se uskutečnila výměna studentů Gymnázia Jihlava a Gymnázia Antonianum z Geseke v rámci projektu Unsere Welt, který je podporován Česko-německým fondem budoucnosti.

V týdnu od 17. do 22. 3. 2024 jsme společně přemýšleli a pracovali nad tématem Náš svět s podtitulem Společně proti rezignaci – Posilujeme se navzájem!

Součástí projektového týdne byla i vernisáž a společná česko-německá výstava studentských prací v rámci školní akademie, jazyková i výtvarná dílna, návštěva galerií v Jihlavě a v Praze a další aktivity.

Pokud chcete, podívejte se na náš společný týden do e booku.

Během práce jsme si kromě jiného uvědomili, že člověk nemusí být ostrov, že když je potřeba a když chceme, často dokážeme najít společná místa a svoje individuální světy propojit a tím se vzájemně posílit.