Florbalový F8 CUP

Poslední školní den roku 2023 zachvátila naše tělocvičny tradiční sportovní akce.

V rámci oblíbeného F8 Cupu, tedy florbalového turnaje pro osm týmů vyššího gymnázia, proběhla řada velmi napínavých a dramatických florbalových mačů. Nejprve se hrálo ve dvou skupinách, posléze vyřazovací pavouk, který určil závěrečné pořadí tymů. Na třetím místě se umístila třída 3A4, druhé místo obsadili florbalisté ze třídy 2C4, a cenný pohár pro vítěze turnaje si mohli potěžkat sportovci ze třídy 7A8.

Celá akce byla doprovázena často bouřlivým povzbuzováním fanoušků, kteří se napříč třídami přišli pokochat úchvatnými sportovními výkony!

Poděkování tedy putuje nejen hráčům samotným, ale také zmíněnému obecenstvu, a především organizátorům celé akce, kterými jsou členové Parlamentu Gymnázia Jihlava!

Příští rok se těšíme na další ročník velmi povedené akce! Sportu zdar, a florbalu především!

P,.S.: Ani o Vánocích neopomeňte věnovat trochu času pohybu či drobné procházce po přírodě. 🙂