DS Spoušť splnila Kopečky přání i žákům školy

Ve čtvrtek 4. dubna se uskutečnilo v jihlavském DIODu třetí, a zároveň poslední, vystoupení herců že Spouště, tentokráte historicky poprvé i pro vybrané třídy naší školy.

Žáci 1D4, 1A8, 3A8, 2A6, 3A4 a 5A8 se svými třídními učiteli či vyučujícími českého jazyka vyrazili na šedesátiminutové emotivní divadelní představení Kopce a kopečky splněných přání.

Měli tak možnost naposledy se podívat na snahu Petříka, Sany a Mňauky dosáhnout svých snů, velkého životního přání a zamyslet se nad významem pravého přátelství. Nyní mohou o příběhu dle scénáře režisérky Ivany Fexové podiskutovat i v rámci hodin češtiny a důsledně jej rozebrat.

Akce měla i charitativní rozměr. DS Spoušť během svých tří vystoupení vydělal na vstupenkách 10 000 Kč, které odkázal na konto nadace Dobrý anděl, v rámci školní Akademie.

Děkujeme ještě jednou všem účinkujícím, kulisákům, pomocníkům, zvukařům, fotografům, tvůrcům písně i kostýmů, divákům i samotné režisérce a společně se těšíme na příští školní rok a další zkoušky i vystoupení Spouště…