3A8 opět na cestách

O státním svátku 1. května se žáci tercie, jejich kamarádi i sourozenci vydali na společný výlet do města Tábor. Tentokrát to však nebylo za historickým poznáváním tohoto zajímavého města, ale za dobitím energie a relaxací!

Po dlouhé cestě vlakem plné dobrého jídla, piškvorkových zápasů či lekcí správného fotografování si žáci zadováděli v JUMP Areně, kde si každý vyzkoušel svou obratnost, fyzickou zdatnost, rychlost, či si skákal na trampolínách jen tak, pro radost. Celý pobyt v areálu završila velká hra na babu, která účastníky plně unavila. I proto byl dále na programu společný oběd, a především pak relax na březích a molech rybníka Jordán. Akce pokračovala ještě i po návratu do Jihlavy, když se žáci s celým svátečním dnem rozloučili zmrzlinou a krátkou procházkou po Jihlavě.