Autodesk – žákovské licence

Pro žáky Gymnázia Jihlava jsou k dispozici zdarma studentské a výukové licence sad a samostatných aplikací firmy Autodesk. Např.:

Fusion360, AutoCAD, Netfabb, Autodesk 3ds Max, Maya, Character Generator, Vehicle Tracking…

Právo použití softwaru (= licence) je udělováno na 1 rok a lze jej prodlužovat po dobu studia.

Postup pro získání bezplatné licence:

• 1) Na stránce students.autodesk.com (Autodesk Education Community) použijte funkci New member registration a vyplňte registrační formulář. Jako e-mailovou adresu použijte adresu školního e-mailu (s doménou školy @gymnaziumjihlava.cz).
  • 2) Autodesk si může vyžádat ověření vašeho výukového statusu prostřednictvím služby SheerID – jakýkoliv oficiální dokument se jménem studenta nebo učitele, školy a data platnosti (české potvrzení o studiu, ISIC karta apod.).
  • 3) Odkaz s pokyny ke stažení a aktivaci bezplatné studentské licence obdržíte na zadaný e-mail do 2 dnů po registraci. V případě studentských licencí jde licence na jméno a pro libovolný počítač.