Výtvarné ohlédnutí za 1. rokem projektu My Hometown

Studenti třídy 3A8 pracují od listopadu 2020 v mezinárodním eTwinningovém projektu My hometown.

V rámci projektu se společné téma propojuje v angličtině (Iveta Nečadová), výtvarné výchově (Soňa Jurkovičová) a informatice (Šárka Pospíchalová).

I přes distanční výuku jsme pracovali v rámci možností naplno. Těší nás spolupráce s athénskou školou Varvakeio High School.

V současné době můžete vidět v prostorách školy výstavu obrázků z e booku o Jihlavě, návrhy loga projektu a komiksy s jihlavskými legendami.

Letošní rok jsme zahájili přípravou únikové hry v angličtině, která vychází z knížky o Jihlavě.

Dále athénským studentům představíme Prahu a také významné osobnosti, které jsou spjaty s českou historií.

Na e-knihu o jihlavských legendách se můžete podívat i zde: