Blahopřání k úspěchu souboru

V Praze dne 21. 11. 2019

Vážený pane řediteli,
dovolte, abychom Vám poblahopřáli k úspěchu souboru Vaší školy na festivalu studentských pěveckých sborů Festa academica, který se konal v Praze ve dnech 11.–17. 11. 2019. Svým výkonem na nedělním open-air koncertě vynikajícím způsobem reprezentoval školu i Váš region a přispěl k této mimořádné oslavě 17. listopadu. Věřím, že rovněž Vaši zpěváci si užili výjimečnou atmosféru akce a odnesli si krásnou vzpomínku.
Dále bych Vám rád poděkoval za pomoc při realizaci festivalu. S přispěním všech zúčastněných, zpěváků, škol i dalších institucí, se podařilo uskutečnit čtyři krásné koncerty, potěšit stovky posluchačů i účinkujících a připomenout 17. listopad nejen v kontextu politickém, ale zejména v původním významu studentského svátku.

Těším se na další spolupráci a přeji vše dobré.

Za pořadatele

Mgr. Jiří Růžička