3A8 ještě jednou mimoškolně

V sobotu 15. června si žáci tercie navzdory běžnému víkendu trošku přivstali a vyrazili vstříc tradiční třídní akci.

Již po osmé hodině se začali scházet ve škole, aby si vyzkoušeli po měsíci pilného tréninku volejbalu pořádné volejbalové utkání! Kromě volejbalu vyzkoušeli také fotbal, či florbal, a užili si dobrodružství na velkých míčích i žíněnkách! Došlo také na profesionální ukázku judo zápasu.

Poté pomohli škole s poklizením biologicko-chemických sbírek a vyrazili na společný oběd v podobě oblíbené pizzy.

Po krátké procházce městem, především za zmrzlinou, se vrátili do školy, kde si promítali nejrůznější videa a vzpomínali na uplynulé roky studií na škole. Zahráli si schovávanou po budově školy, došlo také na karaoke a oblíbená taneční vystoupení.